•  

    AfterSchool Soccer Intramurals

                                                              KINDERGARTEN

     

                 Name                                              HR                                Team        

                                                                               

                1.    Sophia Aggazio                          KA                                 Blue

    2.     Lukas Dwyer                               KA                                 Red

    3.    Chase Huskey                            KA                                 Yellow

    4.     Harrisyn Schilpp                         KA                                 Blue

    5.    Lauren Lentz                              KA                                 Blue

    6.     Shauna Maenza                           KA                                 Yellow

    7.     Makayla Malillo                          KA                                 Green

    8.     Alex Monteparte                         KA                                 Yellow

    9.     Andrew Pahler                             KA                                  Red  

    10.        Peter Ricci                               KA                                 Yellow

    11.        Rudra Singh Raghuwanshi       KA                                  Red

    12.        Mackenzie Volpe                     KA                                 Blue

    13.         Alexa Baran                          KC                                  Yellow

    14.        Thomas Ceraso                       KC                                 Blue

    15.         Dylan Wild Coll                     KC                                 Blue

    16.        Frank Chang                            KC                                 Yellow

    17.        Max Gabos                             KC                                 Green

    18.        Kendall Hanes                         KC                                 Red

    19.        Reina Harrison                        KC                                 Blue

    20.        Kailen Holzauer                       KC                                 Green

    21.        Griffin Holzauer                      KC                                 Green

    22.        Sarah Klosky                           KC                                 Yellow

    23.        ColeJohnson                           KC                                 Green

    24.        Skye Kretz                               KC                                 Red

    25.        Lorelei Schreiber                     KC                                 Blue

    26.         Adam Smith                           KC                                 Yellow

    27.        Ben Waldo                               KC                                 Yellow

    28.        Samantha Braden                    KC                                    Red

    29.                                                                                                  Y G B         

     

     

     

     

     

     

     

     

    After SchoolSoccer Intramurals

     

                                                                                        1st Grade

     

    NAME                                           HR                                TEAM

    1.     Joel Blaha                                      1A                           Yellow       

    2.     Dominic Burke                              1A                           Blue

    3.     Haogtao Hu                                   1A                             Green

    4.     Andrew Clouse                              1A                             Yellow

    5.    Sarah Degnan                              1A                              Red

    6.     Braden Hanes                                1A                              Red

    7.     Kevin Harrington                          1A                                Blue

    8.    Luke Kisak                                   1A                                 Blue

    9.     Grant McKissock                          1A                                   Red

    10.              Aine Ridenour                        1A                                Green

    11.              Colby Shumaker                     1A                                 Green

    12.              Lucia Wells                              1A                                Blue

    13.              William Chapman                    1B                               Yellow

       

    14.              Leo Cook                                 1B                                   Red

    15.              Elia Disalvo                             1B                                Yellow

    16.              Elijah Desalvo                          1B                              Yellow

    17.              Dominic Flores                         1B                      Thursdayonly

    18.              Jessica Golden                           1B                         Green

    19.              Katie Herold                             1B                           Blue

    20.               SamHorton                             1B                        Green

    21.              Mathew Irvin                              1B                        Green

    22.              Coltun Ludmer                           1B                          Yellow

    23.              Maggie Reinhart                         1B                        Green

    24.              Lukas Bobak-Rouce                   1B                           Blue

    25.              Maria Schwendemen                  1B                           Red

    26.              Trevor Smith                              1B                           Red

    27.              Hannah Williams                        1B                          Blue

    28.              Ashley Williams                           1B                        Yellow

    29.              Dylan Zhao                                    1B                          Red

    30.              Ethan Alexander                               1C                         Yellow

    31.              Themi Balouris                                  1C                        Green

    32.               MarkBartolomucci                        1C                        Red

    33.              Ritchie Chapman                     1C                        Yellow

    34.              Eunseo Go                               1C                          Red

    35.              Evan Lentz                                       1C                          Blue

    36.              Jackson Pajak                                   1C                        Blue

                                                                                                                       

                                          AfterSchool Soccer Intramurals

                          

    2NDGRADE

     

         NAME                                          HR                               TEAM

    1.     Christopher Ceraso                 2A                                  Blue

    2.    Kyle Holmes                           2A                                  Red

    3.    Anna Keverline                      2A                                  Yellow

    4.     Colin McDermott                    2A                                  Yellow

    5.     Dominic Obarto                      2A                                    Blue

    6.    Niko Raketich                        2A                                  Blue

    7.     Samantha Waldo                     2A                                  Yellow

    8.     Lena Scumis                            2A                                  Red

    9.     Alex Shumaker                        2A                                  Yellow

    10.     Renee Wilkins                       2A                                  Blue

    11.     Micael Alizray                         2B                                  Blue

    12.      Jenna Bischoff                         2B                                  Yellow

    13.        Grace Knoch                           2B                                  Green

    14.        David Deluca                           2B                                  Green

    15.      Mia Pursley                                2B                                  Red

    16.        Will Reinhart                           2B                                  Green

    17.       Noah Sostmann                       2B                                  Red

    18.           Gannon Sprinkle                     2B                                  Blue

    19.          Cade Schneider                       2B                                  Green

    20.     Kaleb Trust                                 2B                                  Blue

    21.          Quinn Volpe                           2B                                  Blue

    22.          Alexandria Glotfeltey             2C                                  Red

    23.          Ashlynn Harrison                    2C                                  Green

    24.        Cameron Klosky                    2C                                  Yellow

    25.          Calire Majeric                        2C                                  Blue

    26.           James Pahler                           2C                                  Red

    27.            Noah Sostmann                       2C                                  Red

    28.            Rose Strickler                          2C                                  Green                       

    29.             Julien Utz                                2C                                  Yellow

    30.              Colin Watkins                         2C                                  Green

     

     

    Red     

     

Last Modified on November 7, 2011